Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

David Harbour jako duch w zwiastunie ''Mamy tu ducha'' 0

Netflix opublikował pierwszy zwiastun horroru Mamy tu ducha. Mimo, iż odpowiada za niego twórca serii '’Paranormal Activity'’ to produkcja ta przeznaczona jest dla całych rodzin. Lekki horror miesza się ze śmiechem i dobrą zabawą.

Rodzina Kevina odkrywa, że ich nowy dom jest nawiedzony przez ducha o imieniu Ernest i z dnia na dzień zostają gwiazdami mediów społecznościowych. Jednak gdy Kevin i Ernest zaczynają grzebać w przeszłości ducha, wzbudzają zainteresowanie CIA, a wtedy zaczynają się prawdziwe problemy.

Poniżej wspomniana zapowiedź:

Za reżyserię i scenariusz Mamy tu ducha odpowiada Christopher Landon mający na swoim koncie inne filmy należące do gatunku komediowego horroru: dylogię '’Śmierć nadejdzie dziś'’ oraz Piękna i rzeźnik. Inspirację czerpał z opowiadania Geoffa Manaugha opublikowanego w Vice w październiku ubiegłego roku pod tytułem Ernest. Filmowiec zebrał doskonałą obsadę, jak na taką produkcję. W roli ducha znany z serialu Stranger Things oraz filmu Dzika nocDavid Harbour. Oprócz niego na ekranie pojawią się Anthony Mackie, Tig Notaro, Jennifer Coolidge, Jahi Di'Allo Winston, Erica Ash, Isabella Russo, Niles Fitch, Faith Ford i Steve Coulter.

Premiera filmu na Netflix już 24 lutego.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…