Nowy zwiastun "Ant-Mana" przedstawia brutalne rządy Kanga 0

Sezon filmowy 2023 szybko się rozgrzewa, a pierwszym dużym hitem roku jest Ant-Man i Osa: Kwantomania. Produkcja zadebiutuje w lutym i rozpocznie 5. fazę Marvel Studios. Jednak, co ważniejsze, zapoczątkuje dynastię MCU Kanga Zdobywcy. Najnowszy zwiastun Ant-Mana przedstawia brutalne rządy tego antagonisty Avengers.

kadr z filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania"

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa. Razem z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) przeżyją nowe przygody, przemierzając niezwykły kwantowy świat. Podczas tej misji będą musieli zmierzyć z nieznanymi dotąd stworzeniami i zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe.

W roli Ant-Mana ponownie Paul Rudd. W Osę wciela się Evangeline Lilly. Oboje w tych rolach ostatni raz wystąpili w filmie Avengers: Koniec gry. W obsadzie kontynuacji znajdują się także Michael Douglas i Michelle Pfeiffer, którzy ponownie wcielą się w Hanka Pyma i Janet Van Dyne. Kathryn Newton przejmuje po Abby Ryder Fortson rolę Cassie Lang. Jonathan Majors wcieli się zaś w Marvelowskiego superzłoczyńcę znanego jako Kanga Zdobywcę. Na ekranie zobaczymy także Billa Murraya, jednak postać w jaką się wcieli nie została do tej pory ujawniona.

Za kamerą filmu stanął ponownie Peyton Reed mający na swoim koncie dwa poprzednie filmy z tej serii.

Premiera filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania już 17 lutego 2023 roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…