Dla każdego kto lubi się bać, zwiastun filmu o demonicznej istocie "Abyzou" 0

Już od 10 lutego w naszych kinach będziemy mogli zobaczyć nowy horror zatytułowany Abyzou. Żeby wprowadzić Was w klimat tego straszaka prezentujemy zwiastun.

fragment plakatu filmu "Abyzou"

Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou, w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt. Kierowała się ponoć zawiścią, gdyż sama nie mogła zostać matką. Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu – Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Po przebudzeniu jego uwaga skupia się na ciężarnej żonie Arta.

W obsadzie filmu znajdują się Nick Blood, Emily Wiseman, Allan Corduner, Paul Kaye, Daniel Ben-Zenou, Sofia Weldon, Anton Trendafilov, Velizar Binev, Meglena Karalambova, Jonathan Yunger i Jodie Jacobs. Za reżyserię odpowiada Oliver Park, przy scenariuszy pracowali wspólnie Hank Hoffman i Jonathan Yunger.

Producentami filmu są Les Weldon, Yariv Lerner, Jeffrey Greenstein, Jonathan Yunger, Hank Hoffman, Sam Schulte, natomiast za produkcje wykonawczą odpowiadają Avi Lerner, Trevor Short, Boaz Davidson, Tanner Mobley.

Źrodło: Forum Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…