Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amerykański remake ''Spragnieni życia'' doczeka się kontynuacji 0

Bryan Cranston odtwórca jednej z głównych ról w filmie Spragnieni życia ujawnił, iż produkcja ta doczeka się swojej kontynuacji.

Spragnieni życia to amerykański remake francuskiego hitu Nietykalni. Produkcja swoją premierę miała w 2017 roku. Po tych kilku latach twórcy postanowili do niej powrócić i pokazać widzom dalsze losy dwójki niecodziennych przyjaciół.

Jak na razie nikt z producentów ani żadne studio nie odniosło się do wypowiedzi Cranstona na temat sequela. Aktor informację tą podał w trakcie podcastu Billa Mahera.

Historia się nie skończyła. Tak robimy kontynuację

powiedział Cranston.

Dell Scott potrzebuje skierować swoje życie na właściwe tory. Dopiero co został warunkowo zwolniony z więzienia, jest bezrobotny i nie może widywać swojego dziecka, jednak los zsyła mu życiową szansę – pracę opiekuna multimiliorera Phillipa sparaliżowanego od szyi w dół w wyniku wypadku na paralotni.

U boku Cranstona w filmie Spragnieni życia wystąpił Kevin Hart w swojej pierwszej znaczącej roli dramatycznej. Produkcja przy budżecie 37 milionów dolarów zarobiła 125 milionów.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…