Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kiedy przeszłość zaczyna Cię doganiać - zobacz zwiastun filmu ''Przybłędy'' 0

Netflix prezentuje pełny zwiastun dramatu Przybłędy. Czy utrzymanie perfekcyjnego życia wynikającego z perfekcyjnego kłamstwa jest możliwe?

Pracująca w prywatnej szkole jako zastępczyni dyrektora Neve, mieszka ze swoim mężem Ianem i nastoletnimi dziećmi, Sebastianem i Mary w ładnym domu w idyllicznym i spokojnym miasteczku. Jednak jej idealnie poukładane, uprzywilejowane życie czarnej kobiety zaczyna chwiać się w posadach, gdy w jej spokojnym miasteczku pojawia się dwójka nieznajomych. Abigail i Marvin to mroczne postacie z przeszłości kobiety, którą ta myślała, że zostawiła za sobą raz na zawsze.

Poniżej wspomniana zapowiedź:

Film Przybłędy napisał i wyreżyserował Nathaniel Martello-White. Produkcją tą zaliczył on swój pełnometrażowy debiut na obu stanowiskach. Dotychczas występował on przed kamerą, m.in. w mini serialu Mały topór.

W dramacie Przybłędy występują Ashley Madekwe jako Neve, Bukky Bakray jako Abigail, Jorden Myrie jako Marvin, Samuel Small jako Sebastian, Maria Almeida jako Mary i Justin Salinge jako Ian. Producentami filmu są Valentina Brazzini, Tristan Goligher i Rob Watson.

Premiera filmu Przybłędy na Netflix już 22 lutego.

Źrodło: Netflix, Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…