Demoniczny koroner w zwiastunie horroru "Play Dead" 0

Prezentujemy zwiastun horroru Play Dead, za którego powstanie odpowiada Patrick Lussier znany z takich produkcji jak Krwawe Walentynki 3D, czy Dracula 2000.

fragment plakatu filmu "Play Dead"

Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, by wniknąć do kostnicy. Ta śmiała akcja to jedyna szansa na przejęcie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi na boku makabryczną działalność. Okazuje się, że najbardziej przerażającą rzeczą w kostnicy nie są martwi, lecz żywi.

W obsadzie znajdują się m.in. Bailee Madison, Jerry O’Connell, Anthony Turpel, Chris Butler, Chris Lee i Jorge-Luis Pallo. Film został wyprodukowany przez Adama Masona, Lucasa Jaracha, Bradleya Pilza i Johannesa Robertsa. Producentami wykonawczymi są Nicolas Chartier, Jonathan Deckter, Adam Hendricks, Greg Gilreath i Simon Boyes. Scenariusz napisali wspólnie Simon Boyes i Adam Mason, których znamy m.in z Songbird. Rozdzieleni.

Światowa premiera filmu miała miejsce pod koniec zeszłego roku, ta produkcja ma również trafić do naszych kin, premiera ustalona jest na 10 lutego 2023 roku.

Źrodło: Forum Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…