Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Powstanie aktorska wersja ''Jak wytresować smoka''? 0

Animowana franczyza '’Jak wytresować smoka'’ prawdopodobnie doczeka się swojego rozszerzenia i to o aktorski film. Takie zaskakujące informacje zagranicznym mediom podał dziennikarz Daniel Richtman.

Według niego wytwórnie Universal Pictures i DreamWorks pracują nad nowym filmem rozgrywającym się w uniwersum Jak wytresować smoka. Chcą one jednak zrealizować aktorski projekt, zamiast kolejnej animacji. Za sterami stanąć ma podobno Dean DeBlois, człowiek doskonale znający tą serię. Jest on bowiem reżyserem i scenarzystą wszystkich trzech pełnometrażowych filmów.

Jak na razie wspomniane wytwórnie nie odniosły się do ujawnionych przez Richtmana informacji. Chcielibyście, aby była to prawda i taki film powstał?

Jak wytresować smoka to jeden z największych hitów DreamWorks Animation. Fabuła serii opiera się na książce dla dzieci napisanej przez brytyjską pisarkę Cressidę Cowell. Pierwszy film opowiedział historię Czkawki, syna wodza Wikingów, który zamiast polować na smoki, jak reszta jego rodu, zaprzyjaźnia się z jednym z nich i to nie z byle jakim, bo z niejaką legendarną i przerażającą Nocną Furią. Po początkowych niepowodzeniach Czkawce udaje się w końcu przekonać mieszkańców wioski Berg, aby zaczęli traktować smoki jak przyjaciół, a nie wrogów.

Źrodło: Xfire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…