Vin Diesel udostępnia pierwsze zdjęcie Michelle Rodriguez na planie "Szybkich i wściekłych 10" 0

Po ponad 20 latach od pierwszej części, Szybcy i wściekli przebyli długą drogę. Podczas gdy franczyza nadal zapewniała emocjonującą i zachwycającą przejażdżkę w ciągu ostatnich dziewięciu filmów, każdy wyścig musi przekroczyć linię mety i produkcja Szybcy i wściekli 10 będzie ostatnim rozdziałem tej serii. W oczekiwaniu na premierę Vin Diesel ujawnił pierwsze spojrzeniem na Letty Ortiz, którą gra Michelle Rodriguez.

fragment plakatu filmu "Szybcy i wściekli"

Aktor nie ujawnił niczego na temat tego, co przyniesie ostatni rozdział, ale jego podpis sugeruje, że nadal będzie współpracował ze swoją rodziną. Letty była ważną postacią w serii, wcielając się w żonę Doma, graną przez samego Diesela. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej fabuły nadchodzącego filmu, Rodriguez z pewnością odegra kolejną kluczową rolę w serii. Franczyza odniosła ogromny sukces od momentu jej powstania w 2001 roku, generując 6,6 miliarda dolarów przychodów. Jej siódma odsłona, Szybcy i wściekli 7, również zajęła dziesiąte miejsce na liście najbardziej dochodowych filmów wszechczasów. Szybcy i wściekli 10 będzie ostatnim rozdziałem serii, ale film zostanie podzielony na dwie części.

Wraz z Dieselem i Rodriguez, w dziesiątej odsłonie franczyzy powrócą także inne znane postacie m.in. Tyrese Gibson jako Roman, Ludacris jako Tej i Jordana Brewster jako Mia Toretto. W pozostałych rolach pojawią się Charlize Theron, Brie Larson, Scott Eastwood, Cardi B i Jason Momoa, który świetnie się bawi grając najnowszego złoczyńcę w serii.

Premiera zaplanowana jest na 19 maja 2023 roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…