Jak uwieść milionera , czyli przekręt doskonały w zwiastunie filmu "Maskarada" 0

Glamour, blichtr, przekręt doskonały i rozrywka w zapowiedzi filmu Maskarada. ‍Opływające w luksusy rezydencje, szybkie auta, zjawiskowe jachty, a przede wszystkim piękni, źli, zepsuci i obrzydliwie bogaci mieszkańcy Lazurowego Wybrzeża stają się celem młodych kochanków, równie niebezpiecznych co Bonnie i Clyde.

fragment plakatu filmu "Maskarada"

On – łamacz kobiecych serc, ona – urodzona uwodzicielka. Pewnego letniego wieczoru poznają się na jednej z wystawnych imprez na francuskiej Riwierze i nawiązują namiętny romans. Od pierwszych chwil wiadomo jednak, że miłość nie wystarczy, by żyli długo i szczęśliwie. Adrien i Margot pragną czegoś więcej. Marzą o nieprzyzwoicie wielkich pieniądzach. Fantazjując o wspólnej przyszłości, wymyślają przekręt doskonały i perfidny plan, który zmieni życie bogatych mieszkańców Lazurowego Wybrzeża.

W rolach głównych występują Marine Vacth, Isabelle Adjani, François Cluzet oraz Pierre Niney. Reżyserem filmu i zarówno scenarzystą jest Nicolas Bedos, którego znamy z Poznajmy się jeszcze raz oraz Agent specjalny: Misja Afryka. Za produkcje odpowiadają François Kraus, Jérôme Seydoux i Denis Pineau-Valencienne.

Premiera filmu miała miejsce na zeszłorocznym festiwalu w Cannes, w naszych kinach produkcja dostępna będzie od 24 lutego.

Źrodło: M2 Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…