Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Czarna lista'' dobiega końca, sezon 10. zakończy serial 0

Stacja NBC, która odpowiada za powstanie uznanego dramatu kryminalnego Czarna lista ogłosiła koniec produkcji. Oczekujący na swoją premierę dziesiąty sezon będzie finałowym.

Pogłoski o końcu Czarnej listy krążyły od czasu odejścia z serialu Megan Boone. Powstały jednak bez niej dziewiąty sezon nie zawiódł i okazał się wielkim hitem co poskutkowało szybkim odnowieniem. Wszystko jednak ma swój kres, nawet Czarna lista.

Nieczęsto zdarza się, aby serial tak głęboko oddziaływał na publiczność, aby jego emisja trwała aż 10 sezonów. '’Czarna lista'’ okazała się jednak idealną kombinacją bardzo utalentowanych producentów, scenarzystów, obsady i całej ekipy

powiedziała Lisa Katz, prezes NBCUniversal Television.

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Redzie” Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako „Concierge przestępczości”. Niespodziewanie „Red” oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI, ale będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen. 

W finałowej serii Raymond będzie musiał stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu. Zostaje zdemaskowany, a byli członkowie Czarnej listy jednoczą się, aby dokonać zemsty, testując mężczyznę i FBI do granic wytrzymałości.

Poniżej materiał żegnający głównego bohatera i zapowiadający finał całej serii:

Premiera ostatniej, 10. serii już 26 lutego.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…