Czy Angelina Jolie zostanie gubernatorem? 0

Czy Angelina Jolie zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Nie takie cuda się zdarzały. Wystarczy spojrzeć na Ronalda Reagana czy gubernatora Kalifornii, Arnolda Schwarzeneggera. Aktorka, znana ze swojej pracy humanitarnej, ma tytuł Ambasadora Dobrej Woli ONZ. Młoda mama oświadczyła niedawno, że chciałaby jednak bardziej zaangażować się w politykę. Nie wyklucza, że stanie w wyborach na stanowisko gubernatora.

W rozmowie z magazynem Forbes o ewentualnej kampanii, Angelina zwierzyła się: – To trudne, zwłaszcza, że chciałabym zaangażować się w inny sposób. Gotowa jestem pracować z każdym, jednak musiałabym stanąć po którejś stronie i nie wiem, czy byłabym w tym dobra. Nie mam tej pewności. Jeśli ten dzień nadejdzie, będę bardziej zdziwiona niż ktokolwiek inny.

Jolie dodała także, że nie może się doczekać bardziej elastycznej partii w rządzie niż Republikanów. Chociaż nie ma wykształcenia politycznego, widziała wiele szokujących zdarzeń podczas swojej sześcioletniej wędrówki z ONZ.

W najbliższym czasie nie należy jednak oczekiwać większych zmian. Angelina, która w ubiegłym miesiącu urodziła córkę Shiloh, dodaje w wywiadzie: – Mam szczęście, że nie jestem samotną matką. Nawet sobie nie wyobrażam, jak trudno musi być kobietom, które zmuszone są do szybkiego powrotu do pracy.

Angelina Jolie w filmie Mr. & Mrs. SmithAngelina Jolie w filmie Mr. & Mrs. Smith Angelina JolieAngelina Jolie

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…