Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

HBO Max kończy kolejny serial. Pod nóż poszedł ''Pennyworth'' 0

Czystki serialowe HBO Max trwają w najlepsze. Po niedawnym odwołaniu Doom Patrol i Titans, następna udana produkcja nie doczeka się swojego kolejnego sezonu. Mowa o serialu z uniwersum DC Pennyworth.

fragment plakatu promującego serial ''Pennyworth''

Pennyworth doczekał się emisji trzech pełnych sezonów. Czwartego już nie będzie. Twórcy serialu nie spodziewali się, że ich produkcję spotka taki los. Po finale trzeciej serii pozostało wiele nierozwiązanych wątków, m.in. co stało się z Samanthą Wayne.

Nie zdradzono powodów anulowania Pennyworth. Spekulować możemy, iż serial ten nie miał wystarczającej liczby widzów. Możliwe także, że nie pasuje do nowej ery uniwersum DC w jaką HBO Max ma zamiar wejść.

Serial podąża za Alfredem Pennyworthem, byłym brytyjskim żołnierzem z elitarnej jednostki SAS, który w wieku 20 lat tworzy firmę ochroniarską w Londynie lat 60., rozpoczynając pracę z młodym miliarderem Thomasem Wayne’em lata przed tym, zanim ten doczekał się dziecka, które ostatecznie stanie się Batmanem. Alfredowi przyjdzie zmierzyć się w Anglii z licznymi zdradami i tajemnicami. W tytułowej roli wystąpił Jack Bannon.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…