Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Josh Ruben kręci swój kolejny film. To horror science-fiction ''Green Bank'' 0

Josh Ruben po roku przerwy powraca do reżyserowania. Filmowiec stanie za kamerą horroru science-fiction '’Green Bank'’, do którego zaangażował dwójkę znanych hollywoodzkich aktorek.

Tatiana Maslany, ''Mecenas She-Hulk''

W główne role wcielą się Tatiana Maslany znana z serialu Mecenas She-Hulk i Jasmin Savoy Brown, która ostatnio wystąpiła w serii Yellowjackets oraz nowym Krzyku.

Akcja Green Bank jak głosi oficjalny opis rozgrywać ma się w prawdziwym, amerykańskim mieście, w którym Wi-Fi, usługi komórkowe i wszelkie inne radiowe transmisje są surowo zabronione. Główna bohaterka to trenerka snu niemowląt Sloan (w tej roli Jasmin Savoy Brown), która zatrudniona zostaje przez młodych rodziców. Pracując z dzieckiem i obserwując dorosłych zaczyna zdawać sobie ona sprawę z tego, że rodzice niemowlęcia są kimś więcej niż pozbawionymi pojęcia o rodzicielstwie przedstawicielami pokolenia yuppie.

Scenariusz filmu napisał Aaron Horwitz. Produkcja wystawiona zostanie na sprzedaż w trakcie mającego odbyć się w tym miesiącu 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

'’Green Bank'’ jest mądry, przerażający i szalenie zabawny. Horrory obecnie rozbijają banki w kinach, a to oznacza, że widzowie chcą znowu bawić i bać się na filmach

powiedział Josh Ruben.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…