Serial "Mayfair Witches" z zamówieniem na 2. sezon 0

AMC rozpoznaje hit kiedy go widzi, a zaledwie cztery odcinki pierwszego sezonu pozwoliły na podjecie decyzji o kontynuacji serialu Anne Rice’s Mayfair Witches. Można się było tego spodziewać, po tym jak inny serial z uniwersum Rice, Wywiad z wampirem, otrzymał także zamówienie na 2. sezon.

baner promujący serial "Mayfair Witches"

Serial skupia się na młodej pani neurochirurg (Alexandra Daddario), która odkrywa, że ​​jest spadkobierczynią rodziny czarownic. Zmagając się ze swoimi nowo odkrytymi mocami, musi stawić czoła złowrogiej obecności, która nawiedza jej rodzinę od pokoleń.

Wraz z Daddario w serialu występują także Jack Huston jako demoniczna istota Lasher, Harry Hamlin jako patriarcha rodziny Cortland Mayfair oraz Tongayi Chirisa jako Ciprien Grieve, który podobnie jak Mayfairowie wie o obecności Lashera. W obsadzie znaleźli się także Annabeth Gish i Beth Grant.

W tej chwili nie ustalono daty premiery drugiego sezonu Mayfair Witches, ale oczekuje się, że produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku w Nowym Orleanie. Pierwszy sezon zadebiutował 5 styczniu tego roku na antenie AMC+, a do finału pozostały jeszcze trze epizody.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…