Rodzina Formanów powróci! Netflix kontynuuje serial "Różowe lata 90." 0

Netflix oficjalnie zamówił drugi sezon serialu Różowe lata 90., kontynuacji klasycznego sitcomu Różowe lata siedemdziesiąte.

kadr z serialu "Różowe lata 90."

Drugi sezon serialu Różowe lata 90. będzie składał się z 16 odcinków, czyli o sześć więcej niż w pierwszym sezonie. Powróci również ta sama obsada i ekipa, którą znamy z pierwszej odsłony. Akcja będzie miała miejsce rok później, czyli przeniesiemy się do 1996 roku.

Akcja pierwszego sezonu ma miejsce w roku 1995. Leia Forman, córka Erica i Donny, odwiedza w lecie swoich dziadków, gdzie pod czujnym okiem Kitty i surowym spojrzeniem Reda nawiązuje więź z nowym pokoleniem dzieciaków z Point Place. Seks, narkotyki i rock and roll nigdy nie umierają, tylko zmieniają ubrania.

W produkcji występują Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp, którzy wcielają się w role Reda Formana i Kitty Forman. Dołączają do nich Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan i Reyn Doi. Serial składać się będzie z 10 epizodów.

Serial pochodzi od twórców oryginalnej serii, Bonnie i Terry'ego Turnerów. Gregg Mettler jest showrunnerem, a Bonnie, Terry i Lindsey Turner, Marcy Carsey i Tom Werner będą producentami wykonawczymi.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…