Pierwszy zwiastun serialu animowanego "Agent Elvis" z Matthew McConaugheyem 0

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun serialu animowanego dla dorosłych zatytułowanego Agent Elvis, który – jak się domyślacie – opowiada o tym, co by było, gdyby Elvis był również tajnym agentem.

kadr z serialu "Agent Elvis"

W tym serialu Elvis Presley zamienia swój biały kombinezon na plecak odrzutowy i zostaje potajemnie wprowadzony do tajnego rządowego programu szpiegowskiego, aby pomóc w walce z siłami ciemności, które zagrażają ukochanemu krajowi – a wszystko to przy zachowaniu jego codziennej pracy jako króla Rock’n Rolla. Zdobywca Oscara Matthew McConaughey wciela się w tytułową rolę agenta Elvisa.

Ten zabawny, 10-odcinkowy serial animowany Netflix dla dorosłych, opracowany przez Sony Pictures Animation, to komedia akcji z Matthew McConaugheyem jako Elvisem Presleyem, która podąża za Elvisem prowadzącym podwójne życie jako tajny agent. Agent Elvis, wcześniej znany jako Agent King, został stworzony przez Priscillę Presley i Johna Eddiego – został opracowany przez współprowadzących show, Mike’a Arnolda i Johna Eddiego. Wspomniana dwójka jest także producentami wykonawczymi wraz z Kevinem Noelem, Matthew McConaugheyem i Priscillą Presley.

Serial zadebiutuje w transmisji strumieniowej w serwisie Netflix od marca 2023 r.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…