Rozpoczęto zdjęcia do ostatniego sezonu "The Umbrella Academy" 0

Czwarty i ostatni sezon The Umbrella Academy, który wyemitowany zostanie na Netflixie jest już w fazie produkcji. Wiadomość została ogłoszona dzisiaj i towarzyszyło temu zdjęcie obsady i showrunnera serialu podczas czytania skryptu. Nie ujawniono jeszcze ostatecznej daty premiery.

baner promujący serial "The Umbrella Academy"

Nowe zdjęcie, które zostało opublikowane dzisiaj, przedstawia Elliota Page'a, który gra Viktora, Aidana Gallaghera, który gra Piątkę, Justina H. Mina, który gra Bena, Davida Castañede, który gra Diego, Toma Hoppera, który gra Luthera, Roberta Sheehana, który gra Klausa, Emmy Raver-Lampman, która gra Allison, oraz Ritu Arya, która gra Lilę. Na zdjęciu jest także showrunner serialu Steve Blackman.

Niestety jeszcze sporo czasu zejdzie, zanim zobaczymy jaki chaos przyniesie zresetowane uniwersum. 3. sezon serialu zakończył się pozbawieniem Parasolek ich mocy i rozstaniem każdego z nich. Wraz z główną obsadą, pokazaną na opublikowanym dzisiaj obrazie, Colm Feore ponownie wcieli się w rolę Reginalda.

Czwarty i ostatni sezon serialu będzie składał się tylko z sześciu odcinków. Jednak showrunner Steve Blackman zapewnił fanów, że pokochają to, co zobaczą w skróconym ostatnim sezonem. Dokładna długość nadchodzących odcinków nie została potwierdzona.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…