LEGO ujawnia ogromny, liczący ponad 6000 elementów zestaw Rivendell z "Władcy Pierścieni" 0

Fani Władcy Pierścieni wreszcie dostają jeden zestaw LEGO, by rządzić nimi wszystkimi. Firma właśnie ujawniła nowy zestaw, który odtwarza idylliczne elfickie sanktuarium Rivendell z przebojowych filmów Petera Jacksona.

zestaw LEGO

Ten bardzo szczegółowy zestaw jest jak dotąd największym produktem związanym z Władcą Pierścieni opracowanym przez tę legendarną firmę, składającym się z 6167 elementów i 15 minifigurek, w tym zawiera każdego członka Drużyny Pierścienia. To wszystko jest częścią serii LEGO Icons, linii skierowanej do dorosłych, zawierającej trudniejsze konstrukcje, które w przeszłości obejmowały inne ogromne zestawy, takie jak LEGO Titanic.

W świecie J.R.R. Tolkiena i opartych na nich filmach, Rivendell odgrywa kluczową rolę w podróży mającej na celu zniszczenie Jedynego Pierścienia, ponieważ to tutaj spotyka się Drużyna Pierścienia i rozpoczyna swoją misję. Położony w dolinie z płynącymi wodospadami i przyrodą przeplatającą się z architekturą, reprezentuje miejsce spokoju w Śródziemiu. Służy również jako dom Elronda, który udziela porad Bilbo Bagginsowi i jego kompanii w Hobbicie.

Koszt zestawu w naszym kraju wyniesie 2399,99 zł i będzie dostępny do zakupu od 8 marca 2023 roku. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

LEGO Rivendell

Źrodło: LEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…