Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serialowe premiery Polsatu - wśród nich ''Sługa Narodu'' 0

Nadchodząca wiosna to na antenach telewizyjnych stacji przeważnie czas wielkich premier. Takie też dla swoich widzów szykuje Telewizja Polsat. Na jej łamach zadebiutuje aż pięć różnych produkcji, od komedii po thriller, które zainteresują każdego widza. Wśród nich m.in. polska wersja Sługi narodu.

fot. Polsat

Od końca lutego w Telewizji Polsat debiutować będą seriale takie jak Lulu, Matka, Rodzina na Maxa, Sługa narodu i Wotum nieufności. Większość z nich swoją premierę miała już wcześniej w serwisie Polsat Box Go.

Mroczne tajemnice przeszłości wzywają, by je odkryć. Mrok gęstnieje, a serce marki bije coraz szybciej. Serial Matka od 27 lutego w poniedziałek o godz. 20:00.

Wotum nieufności to bezwzględna walka o sprawiedliwość na szczytach władzy, marzenia i zaufanie milionów. Emisja od 27 lutego w poniedziałek o godz. 21:00.
 
Przepis na pyszny serial: weź zdradę, daj szczyptę złośliwości, odrobinę nadziei. Przypraw dawną miłością, która nie zardzewiała. Dodaj tonę zawiści i gotowe. Lulu od 1 marca w środę od godz. 20:00 po dwa odcinki.

Czasami wielkie zmiany nadchodzą niespodziewanie. Co zrobić, gdy społeczeństwo wzywa do całkowicie nowej funkcji? Prezydent z przypadku w serialu Sługa Narodu od 4 marca w sobotę od godz. 20:00 po dwa odcinki.

Miłość zawsze znajdzie drogę. Bez względu na różnice, wiek i zdanie innych. Rodzina na Maxa to pełna humoru i refleksji historia o związku z dużą różnicą wieku. Emisja od 4 marca w sobotę o godz. 21:00.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…