Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Historia buntu w zwiastunie 2. sezonu serialu Canal+ ''Wilk'' 0

Miniserial Wilk realizowany przez Papaya Films i Canal+ zyskał grono wielbicieli i odnowiony został na drugi sezon. Jego premiera już w tym miesiącu. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji. Możecie zobaczyć go poniżej.

''Wilk 2''

Wilk 2 to historia o nowym pokoleniu, wchodzącym dopiero w dorosłe życie. O ich problemach, kryzysie tożsamości, dorastaniu. To uniwersalna opowieść o tym, że każdy młody człowiek prowadzi walkę o rzeczywistość, w której przyjdzie mu żyć.

Wilk 2 to historia 20-letniej Igi, która stoi na granicy dwóch światów: skostniałych zasad politycznego reżimu, któremu przewodzi jej ojciec i zbuntowanych młodych, którzy marzą o nowym porządku. Uniwersum Wilka to przyszłość, jednak użyte w nim metafory i poruszone tematy są bardzo czytelne i współczesne. Miłość, strach przed zmianą, poszukiwanie swojego miejsca w świecie, konflikt pokoleń. Oraz bunt, który ma wiele twarzy. Wilk jest serialem, który mówi coś ważnego nie tylko o młodych, lecz także o ich rodzicach, o wzajemnym niezrozumieniu, na które nawet miłość nie jest receptą.

Premiera drugiego sezonu już 17 lutego w CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ Premium. 

Na ekranie m.in. Jessica Polak, Waleria Gorobets, Hubert Urbański, Kuqe 2115, Tromba oraz Bedoes. W epizodycznych rolach zobaczymy także interesujące cameo, które zaintryguje zwłaszcza widzów zaznajomionych z Social Mediami. 

W serwisie CANAL+ online dostępna jest także 1 seria Wilka, stanowiąca niepowiązaną z nowym sezonem historię.

Źrodło: Canal+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…