Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe spoty promujące film ''Renfield'' 0

Universal Pictures nie ustaje w promowaniu swojego filmu o najsłynniejszym na świecie wampirze, hrabim Draculi. W sieci zadebiutowały aż trzy nowe spoty podkreślające toksyczną relację pomiędzy Draculą, a jego sługą Renfieldem.

W słynnego hrabiego Draculę wciela się Nicolas Cage, zaś jego tytułowego poplecznika gra Nicholas Hoult.Książę Ciemności, wampir Dracula jest najbardziej narcystycznym szefem w historii. U jego boku przez wieki służył mu Renfield, który wykonywał wszystkie polecenia, bez względu na to, jak bardzo były poniżające. Ten jednak podejmuje decyzję, że nie chce już być cieniem swojego Pana i w tym celu pragnie poznać inne życie, ale kompletnie nie wie, jak się za to zabrać. Musi wymyślić jak pozbyć się byłego władcy, bowiem inaczej nie ma szans na rozpoczęcie czegoś całkowicie od nowa.

Za kamerą stoi reżyser Wojny o jutro – Chris McKay. Scenariusz przygotował zaś Ryan Ridley. Zdjęcia kręcone były w Nowym Orleanie. Obsadę uzupełniają AwkwafinaShohreh AghdashlooBen SchwartzAdrian Martinez i Bess Rous.

Premiera filmu Renfield wyznaczona jest na 14 kwietnia.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…