Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Showtime chce zrealizować serialowy reboot filmu ''Gattaca - Szok przyszłości'' 0

Kolejna produkcja z końca ubiegłego wieku uważana za kultową doczeka się swego rodzaju kontynuacji. Showtime ma w planach realizację serialu rozgrywającego się w świecie z Gattaca – Szok przyszłości.

''Gattaca - Szok przyszłości''

Projekt nosić ma tytuł Gattaca. Jego twórcy to Howard Gordon i Alex Gansa, powracający do współpracy z Showtime po Homeland. Wraz z Craigiem Bortenem dwójka ta będzie także autorami scenariusza. Serial wyprodukuje Sony Pictures Television. Jednym z producentów jest Danny DeVito, który tą samą funkcję pełnił przy produkcji w reżyserii Andrew Niccola.

O fabule serialu wiemy nie wiele. Zdradzono jedynie, że jego akcja rozegra się pokolenie po wydarzeniach z oryginalnego filmu.

Oto o czym opowiadał oryginał z 1997 roku:

Vincent jest na straconej pozycji. Urodzony drogą naturalną w przyszłości, gdzie wszystko powinno być „bez skazy" nie ma szans na sukces. Światem rządzą bowiem osoby urodzone bez żadnych wad genetycznych, te które przyszły na świat w drodze ingerencji genetycznych. Mimo automatycznego podziału Vincent nie zamierza się poddać i zrobi wszystko, by zostać astronautą. Nawet jeśli oznacza to przybranie fałszywej tożsamości.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…