Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" - pierwszy polski show komediowy Prime Video, Cezary Pazura gospodarzem 0

"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" – pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video. Cezary Pazura będzie gospodarzem programu!

"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni"

Serwis streamingowy Prime Video ogłosił dziś premierę pierwszej polskiej produkcji własnej, show komediowego "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni", której gospodarzem jest ikona polskiej komedii Cezary Pazura.

W programie Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

W programie wezmą udział: Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Bartosz Gajda, Cezary Jóźwik, Katarzyna Pakosińska, Michał Meyer, Michał Szpak, Robert Motyka i Wiolka Walaszczyk.

"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" podąża za sukcesem globalnego formatu komediowego Prime Video zrealizowanego już w wielu krajach na całym świecie. Dwa pierwsze z sześciu odcinków show komediowego "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" zadebiutują już 14 kwietnia 2023 roku, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień.

Źrodło: Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

Mając w pamięci ostatnie polskie komedie i jedną w której osobiście był obecny Cezary mam ogromny dystans do tak śmiałych stwierdzeń jak "show komediowego" Zobaczę to uwierzę, bo na razie jest słabo. Kabarety jeszcze jakoś trzymają poziom – nic poza tym

Proszę czekać…