Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Szalona podróż w zwiastunie komedii dla dorosłych ''Joy Ride'' 0

Studio Lionsgate zaprezentowało zwiastun przeznaczonej dla dorosłych komedii Joy Ride. W rolach głównych nominowana do Oscara Stephanie Hsu i znana z serialu Emily w Paryżu Ashley Park.

Dwójka najlepszych przyjaciółek znających się od czasów dzieciństwa Audrey i Lolo wyrusza w przygodę życia do Chin w nadziei na odnalezienie biologicznej matki pierwszej z nich. Przyłączają się do nich Kat, koleżanka Audrey z college’u będąca obecnie gwiazdą chińskich telenowel i Deadeye, ekscentryczny kuzyn Lolo. Podróż na inny kontynent staje się dla nich epickim doświadczeniem pogłębiającym ich przyjaźń. W poszukiwaniu własnych korzeni odnajdą także rozpustę, jak i uniwersalną prawdę o tym, co znaczy wiedzieć kim się tak naprawdę jest.

Poniżej wspomniany zwiastun:

Joy Ride to fabularny debiut reżyserski Adele Lim, scenarzystki komedii romantycznej Bajecznie bogaci Azjaci. W filmie występują Ashley Park, Sherry Cola, Stephanie Hsu, Sabrina Wu, Ronny Chieng, Lori Tan Chinn, Desmond Chiam i Chris Pang. Film został napisany i wyprodukowany przez Cherry Chevapravatdumrong i Teresę Hsiao na podstawie opowiadania Lima, Hsiao i Chevapravatdumronga.

Premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 7 lipca.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…