Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Andrew Balek w swoim reżyserskim debiucie. Zobacz zwiastun rozgrywającego się w kosmosie ''Colonials'' 0

W sieci zadebiutował zwiastun ciekawie zapowiadającej się produkcji science fiction, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Noszący tytuł ’’Colonials’’ film jest reżyserskim debiutem producenta Castle RockAndrew Baleka.

''Colonials''

Podczas misji na Marsa statek kosmiczny dowodzony przez kolonistę zostaje zaatakowany przez cywilizację żyjącą na Księżycu i rozbija się na Ziemi. Po utracie pamięci kolonista łączy siły z Ruchem Oporu, którego celem jest ocalenie galaktyki przed wyginięciem.

Andrew Balek stanął za kamerą Colonials. Nie jest on jednak jedynym reżyserem tej produkcji. Kamerę dzielił z Joe Blandem mającym na swoim koncie Ellipse. Scenariusz filmu napisał Bland wraz z Cyrusem Cheekem. W rolach głównych występują Greg Kriek, Sean Kanan, Daniel Roebuck, Jon Provost i Allie Ayers Lindsey.

Poniżej wspomniany zwiastun oraz plakat promujący film:

’’Colonials’’ to pełnometrażowy film akcji i science fiction z zaraźliwą przygodą manewrującą przez wspaniałe krajobrazy i epickie plany cyfrowe. Mamy świetną i utalentowaną ekipę, która ożywiła postacie i sprawiła, że widz będzie czuł się częścią kolonialnego doświadczenia

powiedział Joe Bland.

Premiera Colonials w wybranych kinach odbędzie się 7 kwietnia, a na VOD produkcja ta trafi 11 kwietnia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…