Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matt Murdock na planie zdjęciowym z "Daredevil: Born Again" 0

W Nowym Jorku trwają zdjęcia do serialu Daredevil: Born Again. W mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się fotosy z planu wyczekiwanej produkcji realizowanej z ramienia Marvel Studios.

"Daredevil"

W najnowszej aktualizacji z planu zdjęciowego serialu Daredevil: Born Again, możemy ujrzeć fotosy, na których są Charlie Cox w roli Matta Murdocka oraz Nikki M. James, która najprawdopodobniej wcieli się w koleżankę nowojorskiego prawnika. Zdjęcie z planu możecie zobaczyć poniżej.

Dlaczego ta fotka jest tak ważna? Pojawiły się spekulacje wśród fanów, że Nikki M. James może wcielić się w postać, która może w samym serialu zastąpić Foggy’ego Nelsona. Na ten moment angaż Eldena Hensona nie został potwierdzony i nie jest jasne czy pojawi się on w Daredevil: Born Again.

Na ten moment potwierdzonymi nazwiskami, które powrócą są Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk) i Jon Bernthal (Frank Castle). Nowi członkowie obsady to Michael Gandolfini i Sandrine Holt (ma się wcielić w Vanessę Fisk, żonę Kingpina).

Daredevil: Born Again ma się składać z 18 odcinków i być luźno oparty na komiksie z lat 80. o tym samym tytule. Jego autorami są Frank Miller oraz David Mazzuchelli. Matt Corman i Chris Ord napisali scenariusz oraz są producentami wykonawczymi. Premiera planowana jest na 2024 rok.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…