Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adam Sandler otrzymał nagrodę Marka Twaina za amerykański humor 0

W dniu wczorajszym Adam Sandler odwiedził John F. Kennedy Center for the Performing Arts, gdzie otrzymał nagrodę Marka Twaina za amerykański humor.

Adam Sandler - "Rodzinne rewolucje"

Wielkie wyróżnienie dla Adama Sandlera. Popularny amerykański aktor oraz komik otrzymał nagrodę Marka Twaina za wkład w amerykański humor oraz jego rozwój. Nagroda przyznawana jest od 1998 roku. Wśród wcześniejszych laureatów są między innymi Richard Pryor, George Carlin, Lily Tomlin, Neil Simon, Eddie Murphy czy Tina Fey.

Do diabła z ocenami, jesteście teraz moimi nowymi przyjaciółmi. To po prostu część mojego życia, nigdy się tego nie spodziewałem i miło, że moja rodzina i przyjaciele mogą powiedzieć, że ten głupkowaty Adam zdobył nagrodę Marka Twaina.

powiedział aktor odbierając wyróżnienie

Nie od dzisiaj wiadomo, że filmy z Adamem Sandlerem padały często ofiarą nadmiernej krytyki ze strony dziennikarzy branżowych. W ostatnich latach aktor nieco zerwał z tą łatką i role komediowe zaczął przeplatać rolami dramatycznymi. Na wyróżnienia zasługują chociażby genialne kreacje aktorskie w filmach takich, jak Rzut życia czy Nieoszlifowane diamenty.

A Wy, które role Sandlera lubicie najbardziej?

Źrodło: The New York Times

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…