Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rola Kita Haringtona w filmie "Blade" została usunięta lub zredukowana przez scenarzystów 0

Jeśli film Eternals miał być przepustką dla Kita Haringtona i jego wielkiej kariery w Marvel Cinematic Universe, to niestety może okazać się, że będzie zupełnie inaczej.

Kit Harington - "Eternals"

W scenie po napisach filmu Eternals Dane Whitman rozważał podniesienie Hebanowego Ostrza, które należy do Czarnego Rycerza, jednak w ostatniej chwili usłyszał głos Mahershali Aliego, który wcieli się w postać Blade’a. Można więc było bezpiecznie założyć, że jego historia będzie kontynuowana w kolejnej produkcji należącej do Marvel Cinematic Universe i Czarny Rycerz zostanie połączony z Blade’em.

Od tamtego czasu sporo się zmieniło, a sam projekt napotkał kilka opóźnień. Jeff Sneider niedawno w podcaście "The Hot Mic" rozmawiał wraz z Johnem Rochą na ten temat – ponoć scenariusz już jest wyklarowany i nieco "szczuplejszy" niż pierwotnie.

Scenariusz, o którym słyszałem, miał jakieś 87 stron, ale jakby tego było mało ogolili go do kości. Słyszałem, że wycięli z "Blade’a" powiązania z "Eternals" i Czarnego Rycerza Kita Harringtona. Czarny Rycerz nie jest już tak naprawdę zaangażowany w tę historię.

powiedział dziennikarz

Jeśli doniesienia dotyczące zminimalizowania roli Kita Harringtona lub jego całkowite usunięcie się potwierdzą, wówczas przyszłość Dane’a Whitmana w MCU nie jest zbyt jasna. Oczywiście możemy spodziewać się go w filmie "Eternals 2", jeśli ten kiedykolwiek powstanie, ale szansa na połączenie tej postaci z Blade’em wydawała się być idealnym na rozwinięcie jego wątków w uniwersum.

Blade ma trafić do kin 6 września 2024 roku.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…