Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Corin Hardy wyreżyseruje film o prawdziwie nawiedzonym budynku 0

Corin Hardy reżyser Zakonnicy stanie za kamerą kolejnego horroru. Dla Platinum Dunes i Universal Pictures wyreżyseruje on film Lure, którego fabuła opiera się na prawdziwym nawiedzeniu.

''Zakonnica''

Scenariusz pisany przez Chrisa Berniera oprze się na prawdziwej historii pewnego amerykańskiego budynku. Chodzi o King’s Tavern. Nieruchomość ta traktowana jest za najbardziej nawiedzone miejsce w całym Mississippi. Za głównego nadprzyrodzonego lokatora tej posiadłości uważana jest zamordowana kobieta będąca kochanką jednego z pierwotnych właścicieli tawerny.

Uważa się jednak, że budynek nawiedza kilka duchów, wśród nich jest zaś wspomniana wyżej kobieta nosząca imię Madeline. W latach 30. XX wieku w ścianie za kominkiem odkryto szczątki trzech ciał, dwóch mężczyzn i jednej kobiety, prawdopodobnie Madeline. Ze szczątkami znaleziono także wysadzany klejnotami sztylet, narzędzie zbrodni. Pracownicy tawerny oprócz widzenia Madeline zgłaszają, iż słyszą płacz dziecka, widzą tajemnicze odbicia w lustrach, a łóżko wydziela ciepło, jakby ktoś dopiero co w nim spał.

Idealna historia na horror wzięta z prawdziwego życia, nieprawdaż? Film produkują Michael Bay i Brad Fuller.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…