Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Początek prac na planie ''Firehouse'', sequela filmu ''Pogromcy duchów. Dziedzictwo'' 0

Ekipa odpowiedzialna za powstanie sequela odrodzonej serii '’Pogromcy duchów'’ jest już na planie. Wczoraj, 20 marca padł pierwszy klaps.

''Pogromcy duchów. Dziedzictwo''

Na oficjalnym profilu serii Ghostbusters na Twitterze pojawił się wpis informujący o pierwszym dniu na planie na razie roboczo zatytułowanego filmu Firehouse. Produkcja ta jest kontynuacją Pogromców duchów. Dziedzictwo.

Za kamerą sequela zasiada Gil Kenan, scenarzystka i producentka Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Zaś reżyser tego filmu Jason Reitman objął funkcję producenta obok pozostającej na tym stanowisku Kenan i Jasona Blumenfelda. Kenan i Reitman napisali także scenariusz sequela.

Fabuła kontynuacji jak na razie trzymana jest w tajemnicy. Zdradzono jedynie, że akcja umiejscowiona zostanie w Nowym Jorku, gdzie jeszcze raz będziemy mieli okazję odwiedzić oryginalną siedzibę "Pogromców duchów".

W obsadzie z tego co na razie ujawniono powrócą Ernie Hudson jako Winston Zeddemore, Mckenna Grace, Paul Rudd i Carrie Coon.

Data premiery kolejnego rozdziału rodzinnej sagi Spenglerów zaplanowana jest na 20 grudnia tego roku.

W Pogromcy duchów. Dziedzictwo samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek. Film przy budżecie wynoszącym 75 milionów dolarów zarobił ponad 200 milionów.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…