Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anne Hathaway i Michaela Coel zagrają w musicalu reżysera "Zielonego Rycerza" 0

Studio A24 ponownie łączy siły z Davidem Lowerym. Filmowiec kompletuje obsadę aktorską swojego nowego projektu, który zapowiada się niezwykle intrygująco.

Anne Hathaway

Produkcja będzie nosiła tytuł Mother Mary i jej gwiazdami będą Anne Hathaway oraz Michaela Coel. David Lowery nie tylko będzie pełnił funkcję reżysera, ale również osobiście napisał scenariusz.

O czym opowie Mother Mary? Ma to być epicki popowy melodramat opowiadający o fikcyjnej muzyczce (w tej roli Anne Hathaway) i jej związku z kultową projektantką mody (w tej roli zobaczymy drugą z gwiazd, czyli Michaelę Coel). Topic Studios będzie współfinansowało ten projekt.

Jack Antonoff i Charli XCX napiszą i wyprodukują oryginalne piosenki do filmu, natomiast oryginalną ścieżkę dźwiękową przygotuje Daniel Hart, czyli twórca, który pracował z reżyserem przy kilku wcześniejszych produkcjach.

Studio A24 wspólnie z Davidem Lowerym dało światu dwa głośne filmy – A Ghost Story oraz Zielony Rycerz. Green Knight. Ich ponowna kooperacja zwiastuje kolejny niezwykły film w karierze filmowca. Przypomnijmy również, że Lowery to niezwykle różnorodny twórca – w jego filmografii znajdziemy też chociażby takie tytuły, jak Mój przyjaciel smok czy Piotruś Pan i Wendy, które już niebawem zadebiutuje na Disney+.

Co sądzicie o tych angażach i pomyśle?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…