Tajemnicze morderstwa, zmowa milczenia i sekrety sióstr w zwiastunie "Konsekracji" 0

Dystrybutor Kino Świat ujawnił polski zwiastun filmu Konsekracja, horroru sakralnego z nominowaną do Nagrody Saturna aktorką Jeną Malone (seria Igrzyska śmierci). Zapraszamy do obejrzenia.

kadr z filmu "Konsekracja"

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę. Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę.

W obsadzie znajdują się, wspomniana wcześniej Jena Malone, a także Danny Huston, Janet Suzman, Eilidh Fisher i Ian Pirie. Za reżyserię odpowiada Christopher Smith, który także napisał scenariusz wspólnie z Laurie Cook. Producentami filmu są Laurie Cook, Casey Herbert, Xavier Marchand oraz Jason Newmark.

Polska premiera filmu planowana jest na 28 kwietnia 2023 roku.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…