Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poruszający dokument o Edzie Sheeranie już w maju na Disney + - zobaczcie zwiastun 0

Intymna opowieść o Edzie Sheeranie – czteroodcinkowy dokument o brytyjskim gwiazdorze Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta tylko na Disney+ w maju. Zobaczcie zwiastun!

Ed Sheeran - "Yesterday"

Ed Sheeran zabierze fanów w podróż dookoła świata, pokazując jak jąkający się dzieciak został jedną z największych gwiazd muzyki pop. 3 maja na platformie Disney+ premierę będzie miał czteroodcinkowy dokument Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta, za którego realizację odpowiadają nagrodzeni Emmy producenci z Fulwell 73 Productions.

Po raz pierwszy światowej sławy supergwiazdor otwiera drzwi do swojego prywatnego życia, poruszając uniwersalne tematy, które inspirują jego muzykę. W serialu spotykamy Eda, gdy otrzymuje zmieniające jego życie wiadomości, odsłania wzloty i upadki najbardziej wymagającego okresu w jego życiu. Na projekt składają się ekskluzywne, wcześniej niepublikowane archiwalne materiały z osobistych zbiorów Sheerana, szczere wywiady z żoną i bliskimi muzyka oraz występy w iście filmowych lokalizacjach. Z produkcji dowiadujemy się, co Anglik myśli o świecie, sobie i swojej muzyce, jednocześnie przyglądamy się dekadzie hitów artysty.

W trakcie wypełnionej sukcesami kariery, za sprawą intymnych opowieści i podbijającej listy przebojów muzyki, Ed Sheeran zainspirował pokolenia dorosłych, rodzin i dzieci na całym świecie. W każdym odcinku dokumentalnej serii artysta stawia czoła tematom i emocjom, których doświadcza większość z nas. Podsumowując swoje życie, Ed dzieli się przemyśleniami na temat trudnych sytuacji, które miały wpływ na niego i jego muzykę.

Nowy, szósty album Eda Sheerana "-" (Subtract) ukaże się 5 maja. Wcześniej, bo już 24 marca, poznamy główny singiel "Eyes Closed".

Źrodło: Disney+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…