Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Al Pacino, Austin Butler i Adam Driver na liście obsadowej "Gorączki 2" 0

Wygląda na to, że temat sequelu Gorączki robi się coraz poważniejszy. W sieci pojawiły się dwa głośne nazwiska związane z dołączeniem do obsady kontynuacji kultowego filmu sensacyjnego Michaela Manna.

Al Pacino - "Gorączka"

Adam Driver i Al Pacino są podobno mocno łączeni z dołączeniem do obsady aktorskiej filmu "Gorączka 2" w reżyserii Michaela Manna. Kilka dni temu buchnęła nowina, że producenci przyglądają się temu pierwszemu w kontekście obsadzenia go w roli młodej wersji Vincenta Hanny, czyli postaci, którą w oryginale portretował Pacino.

Dlaczego, więc w obsadzie potrzebny jest nam Al Pacino? Film będzie wykorzystywał retrospekcje, aby opowiedzieć historię na ekranie, dlatego też Mannowi potrzebny jest oryginalny odtwórca roli Hanny. A to nie koniec obsadowych ploteczek.

Rzekomo do jednej z ról przymierzany jest też Austin Butler, który miałby zagrać postać, którą w oryginale portretował Val Kilmer.

Oczywiście na razie Michael Mann zajęty jest kończeniem swojego filmu o Ferrarim, dlatego też projekt sequela zapewne ruszy zdecydowanie szybciej do przodu po premierze obecnie realizowanego filmu. Warto dodać, że w postać Enzo Ferrariego wciela się Adam Driver. Na ten moment "Gorączka 2" nie posiada daty premiery.

Źrodło: Production Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…