Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

J.K. Simmons w zwiastunie komedii akcji ''One Day as A Lion'' 0

Studio Lionsgate opublikowało zwiastun kryminalnej komedii '’One Day as A Lion'’ z J.K. Simmonsem i Scottem Caanem w roli płatnego mordercy.

Jackie Powers, w tej roli Caan, to miły facet, ale bardzo kiepski płatny zabójca. Kiedy otrzymuje zlecenie zabicia pewnego bardzo przebiegłego dłużnika (Simmons), Jackie tylko go wkurza. Uciekając z miejsca zdarzenia bierze za zakładniczkę kelnerkę Lolę. Kiedy mężczyzna ujawnia powody zostania amatorskim zabójcą, kobieta obmyśla plan, jak zdobyć pieniądze od swojej umierającej matki (Madsen). Jak się okazuje Jackie potrzebuje gotówki na wyciągnięcie swojego syna z więzienia.

Twórcy produkcji twierdzą, iż jest to komedia kryminalna, która jest dowcipnym hołdem złożonym Tarantino i braciom Coen.

Za kamerą One Day as A Lion stanął John Swab mający na swoim koncie film Straceńcy. Pracował on na scenariuszu Scotta Caana. W obsadzie oprócz wspomnianej wyżej dwójki znajdują się także Marianne Rendon, Frank Grillo, Taryn Manning, George Carroll i Virginia Madsen.

Produkcja otrzymała kategorię wiekową R. Jej premiera w kinach 4 kwietnia. Zaś zaledwie 3 dni później film trafi na VOD.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…