Jesienna ofensywa telewizji Polsat 0

Ważnymi elementami
nowy serial Agentki i kontynuacje Gotowych … oraz Skazanego …

Jesienią na antenie Polsatu pojawią się dwa nowe polskie seriale: telenowela Na kocią łapę (emisja w czwartki i piątki o 19.30) oraz komedia kryminalna Agentki. Drugi z nich dla Polsatu zrealizuje firma producencka Tadeusza Lampki. Główną rolę, młodej, emerytowanej policjantki zagra Anna Guzik.

Od września w ramówce kanału znajdzie się także Fabryka gwiazd. W programie stacja będzie szukała nowych wokalnych talentów. Z kolei od października Polsat będzie emitował polską edycję teleturnieju The moment of a truth. W game show uczestnicy będą musieli odpowiadać na kontrowersyjne pytania dotyczące życia prywatnego. Ich odpowiedzi zbada wariograf. Każde kłamstwo będzie kosztowało utratę pieniędzy. W oryginalnej wersji teleturnieju, zawodnicy musieli przyznać się do zdrady partnera, swoich erotycznych fantazji, czy drobnych kradzieży dokonywanych względem pracodawców. Stacja rozpoczęła już castingi na uczestników formatu, przed przystąpieniem do gry będą oni musieli przejść jednak testy psychologiczne.

Polsat zaprosi także na nowy program z celebrities Ranking gwiazd. W formacie 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Weronika Rosati czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. Format poprowadzi Borys Szyc. Zgodnie z naszymi informacjami będzie pokazywany w soboty i niedziele o 19.30.

Jesienią, cotygodniowy program kabaretowy Piotra Bałtroczyka będzie emitowany na żywo. W środy o 20.00 satyryk poprowadzi go z jednego z warszawskich lokali. Nowym elementem programu będzie Saloon gier, polityczna kreskówka, dotycząca aktualnych wydarzeń ( każdy odcinek potrwa około 10 minut, wyprodukuje ją ATM Grupa).

Stacja będzie kontynuowała także emisje sprawdzonych propozycji. Pojawią sie nowe odcinki seriali Tylko miłość( do obsady dołączy Mariusz Czerkawski) Świat według Kiepskich Rodzina zastępcza plus czy Daleko od noszy. Kanał pokaże też czwarty sezon Gotowych na wszystko oraz trzeci Skazanego na śmierć.

Sobotnie pasmo zarezerwowano dla Jak oni śpiewają?. Program czekają jednak drobne zmiany. W czwartym fotelu jurora nie będzie zasiadał wyeliminowany uczestnik, a gość specjalny. W pierwszym odcinku ma nim zostać Adam Sztaba.

Jesienią stacja zaplanowała 25 premier filmowych. Polsat wyemituje między innymi Wyznania Gejszy, Pan i władca na końcu świata czy Szkołę uwodzenia III. Na antenie nadal obecne będą wyścigi Formuły 1, we wrześniu stacja pokaże walkę Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata.

Kierownictwo Polsatu liczy, że dzięki nowej ofercie programowej kanał co najmniej podtrzyma swoje wyniki z I półrocza 2008 roku oraz utrzyma pozycję wicelidera rynku w komercyjnej grupie 16-49.

Wprowadzenie jesiennej ramówki zostanie wsparte kampanią promocyjną.

Prison Break - SonaPrison Break - Sona Gotowe na wszystko Desperate HousewivesGotowe na wszystko Desperate Housewives

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Tomassh

ten teleturniej brzmi ciekawie i nie mogę się go doczekac ;)

Co do "Jak oni śpiewają" to robi mi się niedobrze jak tylko widzę reklamy tego 'show'…

Jestem wielkim fanem 'Gotowych…' ale na polsacie nie mam zamiaru ich oglądac, po pierwsze w czwartki o 21, czy jak to było z 3. serią o 23 (!), trudno mi znalezc 2 godziny czasu… po drugie już sobie zaplanowałem własne emisje tego serialu :P

marek22

Ten program to totalna porażka…a najlepsza była zawsze ocena wyeliminowanego uczestnika, która zawsze wynosiła 6 (najwyższa ocena w programie), nieważne jak by aktor beznadziejnie nie zaśpiewał… Zauważyliście, że większość nowych, odkrywczych i nowatorskich :) programów jest o śpiewaniu? Np. "Szansa na sukces", "Idol", "Jaka to melodia", "Jak oni śpiewają" i inne, których już na szczęście nie pamiętam…

Proszę czekać…