Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serial ''Ty'' dobiega końca. Piąty sezon będzie finałowy 0

Uwielbiany przez widzów Netflixa serial Ty zakończy się piątym sezonem. Finałowa seria będzie miała nowego showrunnera, bowiem Sera Gamble, która dotychczas piastowała to stanowisko, rezygnuje z niego, aby zająć się innymi projektami.

Na miejsce Gamble wejdą aż dwie osoby. Współshowrunnerami piątego sezonu zostali Michael Foley i Justin W. Lo. Niestety jak na razie nie podano żadnych szczegółów odnośnie fabuły ostaniej serii. Nie znana jest także nawet przybliżona data jego premiery. Tak więc, nie mamy innego wyjścia jak uzbroić się w cierpliwość.

Gamble nie odchodzi jednak całkowicie od pracy nad serialem Ty. Nadal pozostaje ona jego producentką.

Fabuła Ty opiera się na bestsellerowej serii książek Caroline Kepnes. Główny bohater to Joe Goldberg, toksyczny prześladowca, która ma tendencję do popadania w obsesję na punkcie każdej dziewczyny, w której się zakochuje. W Goldberga od początku wciela się niezawodny Penn Badgley.

W tym miesiącu na Netflix pojawiła się druga część czwartej serii. Sezon ten przeniósł nas do Londynu, gdzie Joe uciekł od swojej niechlubnej przeszłości. Przyjął nową tożsamość i oczywiście poszukuje nowej, prawdziwej miłości. Miasto to ma jednak jeszcze jednego zabójcę, który bierze sobie za cel nową grupę przyjaciół Joe’a składającą się z niezwykle bogatych osobistości. 

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…