Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Dwójka nowych aktorów w obsadzie kolejnych ''Pogromców duchów'' 0

Trwają już prace na planie posiadającego roboczy tytuł ’’Firehouse’’ sequela Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Pomimo tego obsada produkcji ciągle rośnie. Właśnie ogłoszono dwójkę nowych aktorów, którzy dołączają do tej kultowej franczyzy.

Kumail Nanjiani, film ''Eternals''

Do listy płac dołączyli Patton Oswalt i Kumail Nanjiani. Oswalta kojarzyć możecie z serialu Goldbergowie czy Figurantka oraz komedii Zew natury. Nanjiani zaś w ostatnim czasie widziany był w serialu Obi-Wan Kenobi oraz filmach Eternals i Gołąbeczki.

Za kamerą sequela zasiada Gil Kenan, scenarzystka i producentka Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Zaś reżyser tego filmu Jason Reitman objął funkcję producenta obok pozostającej na tym stanowisku Kenan i Jasona Blumenfelda. Kenan i Reitman napisali także scenariusz sequela. W obsadzie powracają Ernie Hudson jako Winston Zeddemore, Mckenna GracePaul Rudd i Carrie Coon. Z nowych twarzy ujrzymy także Jamesa Acastera i Emily Alyn Lind.

Fabuła kontynuacji jak na razie trzymana jest w tajemnicy. Zdradzono jedynie, że akcja umiejscowiona zostanie w Nowym Jorku, gdzie jeszcze raz będziemy mieli okazję odwiedzić oryginalną siedzibę "Pogromców duchów".

Data premiery kolejnego rozdziału rodzinnej sagi Spenglerów zaplanowana jest na 20 grudnia tego roku.

W Pogromcy duchów. Dziedzictwo samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek. Film przy budżecie wynoszącym 75 milionów dolarów zarobił ponad 200 milionów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…