Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Plakat ''Malum'', horroru opartego na ''Ostatniej zmianie'' 0

Poznajcie Malum, pierwszą produkcję od nowego studia Welcome Villain Films. Produkcja ta jest rozszerzoną wersją horroru Ostatnia zmiana z 2014 roku.

Jessica Loren jest policjantką, która próbuje w zlikwidowanym komisariacie odkryć prawdę na temat tajemniczej śmierci jej ojca. Pikanterii dodaje fakt, że dawniej w tym miejscu działał pewien złowrogi kult. Będąc zupełnie sama na posterunku, kobieta wkrótce zostaje zaatakowana przez przerażające zjawiska paranormalne i zabrana w podróż, podczas której poznaje szokującą prawdę o powiązaniach jej rodziny z obłakanym przywódcą sekty.

Poniżej nowy plakat promujący horror:

Za kamerą Malum stanął Anthony DiBlasi mający na swoim koncie horror Dread oraz Cassadaga. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Scottem Poiley. W roli głównej występuje Jessica Sula, którą kojarzyć możecie z serialu Godless od Netflix. W obsadzie są także Candice Coke, Chaney Morrow, Clarke Wolfe, Morgan Lennon, Valerie Loo, Monroe Cline oraz Kevin Wayne. Zdjęcia do filmu powstały w niedawno opuszczonym więzieniu w centrum Louisville w stanie Kentucky. Za charakteryzację do efektów specjalnych odpowiada zespół od RussellFX.

Premiera Malum już 31 marca.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…