Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Widowiskowy zwiastun "Rycerzy Zodiaku" w reżyserii Tomasza Bagińskiego 0

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało pierwszy zwiastun widowiska fantasy wyreżyserowanego przez polskiego filmowca Tomasza Bagińskiego. Przed Wami zapowiedź Rycerzy Zodiaku. Znajdziecie ją w dalszej części artykułu.

Tomasz Bagiński jest twórcą między innymi animacji Katedra, która w roku 2003 była nominowana do Oscara® w kategorii najlepsza krótkometrażowa animacja. Film na podstawie opowiadania Jacka Dukaja pod względem graficznym był inspirowany twórczością jednego z najważniejszych współczesnych malarzy – Zdzisława Beksińskiego.

Seiya (Mackenyu) jest upartym nastolatkiem żyjącym na ulicy, który głównie spędza czas na walce o pieniądze. Siostra bohatera zostaje porwana, a on nie waha się jej szukać. Podczas jednej z walk nieświadomie odkrywa swoje mistyczne moce, o których istnieniu nie miał pojęcia.

Seiya trafia do świata walczących bogów magicznych sztuczek i reinkarnowanej bogini, która potrzebuje jego ochrony. Chłopak będzie musiał przyjąć swoje przeznaczenie i poświęcić wszystko, a by zająć należne mu miejsce wśród Rycerzy Zodiaku.

W filmie występują: Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl i Sean Bean.

Rycerze Zodiaku w polskich kinach od 12 maja 2023

Źrodło: Sony Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Okropne efekty i przykro mi ale z rycerzami zodiaku to nie ma nic wspólnego.

dragoon1984

Niestety – zwiastun przywodzi mi na myśl film Dragonball: Evolution, a to chyba nie jest zbyt dobry symptom.

Proszę czekać…