Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

AMC podaje datę premiery spin-offa ''The Walking Dead'' o Maggie i Neganie 0

Stacja AMC nareszcie przestała trzymać fanów uniwersum '’The Walking Dead'’ w niepewności i ogłosiła datę premiery spin-offa The Walking Dead: Dead City. Produkcja ta opowie o losach Maggie i Negana, bohaterów których poznaliśmy w serialu matce.

Premiera spin-offa już 18 czerwca na AMC i AMC+. Składa się na niego 6. odcinków. Zapowiada się więc lato z nieumarłymi.

Oto prezentujący datę wpis wraz z logiem serialu:

Minęły lata, odkąd ostatni raz widzieliśmy Maggie i Negana, którzy teraz muszą zawrzeć niepewny sojusz, aby wykonać niebezpieczną misję. Maggie i Negan udają się na wyspę Manhattan, która odizolowana od początku apokalipsy rozwinęła własne, unikalne zagrożenia. Rozpadające się miasto jest pełne zmarłych i mieszkańców, którzy uczynili z Nowego Jorku własny świat pełen anarchii, niebezpieczeństw, piękna i terroru. Podczas pobytu w mieście bohaterowie spotykają rodowitych nowojorczyków, unikają szeryfa z trudną przeszłością i ścigają znanego zabójcę. Ale gdy para zagłębia się w piaszczyste otchłanie miasta opanowanego przez szwendaczy, staje się jasne, że traumy z ich burzliwej przeszłości mogą okazać się równie wielkim zagrożeniem, jak niebezpieczeństwa teraźniejszości.

Serial The Walking Dead: Dead City został stworzony i wyprodukowany przez Eli Jorné, który jest także showrunnerem. W głównych rolach występują Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…