Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Keanu Reeves chciałby ponownie wcielić się w Jacka Travena 0

Jak zdążyliśmy zauważyć Keanu Reeves bardzo lubi powracać do swoich dawnych postaci. Po latach ponownie wcielił się w Neo w Matrix Zmartwychwstania, a Johna Wicka portretuje już po raz czwarty. Teraz aktor zdradził kogo jeszcze chciałby przywrócić do życia.

Keanu Reeves, film ''John Wick 4''

Okazuje się, że Reeves tęskni za Jackiem Travenem z nagradzanego filmu Speed: Niebezpieczna szybkość, który swoją premierę miał w 1994 roku. Aktor możliwość powrotu do swoich ukochanych ról uważa za rzecz szczególną. Ma on tylko jeden warunek. Scenariusz sequela musi rozkładać na łopatki.

Nic dziwnego, bowiem powstały na fali sukcesu pierwszego filmu sequel Speed 2: Wyścig z czasem okazał się klapą. Reeves w nim nie wystąpił. Produkcja ta uzyskała głównie negatywne opinie i uważana jest za jedną z najgorszych kontynuacji filmowych wszechczasów.

O czym opowiada Speed: Niebezpieczna szybkość:

Młody gliniarz z brygady antyterrorystycznej Jack Traven (Keanu Reeves) jest znany ze swej błyskotliwości i niepokornej duszy. Ma on niedokończone porachunki z socjopatycznym przestępcą Howardem Paynem, przez którego omal nie zginął podczas jednej z akcji. Teraz Traven stawia czoła nowemu wyzwaniu. Payne bowiem zainstalował bombę w zatłoczonym autobusie, żądając wysokiego okupu. Wybuch nastąpi, gdy autobus zmniejszy prędkość poniżej 80 km/h. Traven musi uratować niewinnych pasażerów, albo… zginąć. Dramat ma miejsce w Los Angeles w czasie porannych godzin szczytu. 

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…