Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Czy przyjaźń Kate i Tully przetrwa? Zobacz zwiastun 2. części 2. sezonu ''Firefly Lane'' 0

Netflix na miesiąc przed premierą drugiej części drugiego sezonu serialu Firefly Lane zaprezentował pełny zwiastun tej produkcji. Zobaczymy czy naprawdę nic nie jest w stanie zaszkodzić dożywotniej przyjaźni Kate i Tully. A może pewien błąd rozdzieli je na zawsze?

fragment plakatu promującego serial ''Firefly Lane''

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Kristin Hannah. Poznajemy przejmującą, piękną lecz czasami cierpką historię wielkiej przyjaźni trwającej aż trzy dekady.

Trzy dekady, dwie przyjaciółki i jedna niesamowita historia. Tully i Kate to dziewczynki mieszkające przy Firefly Lane, które zostają najlepszymi przyjaciółkami i przez kolejne 30 lat wspierają się w podróży przez wyboistą drogę życia. Spotykają się w wieku 14 lat w wyniku tragedii, która łączy ich losy. Tully to zuchwała i odważna dziewczynka, a Kate jest nieśmiała i lękliwa. Można powiedzieć, że wszystko je dzieli, a jednak zostają przyjaciółkami na całe życie. Razem przeżywają miłosne wzloty i upadki oraz zmienne koleje losu. Jedna z nich staje się bogata i sławna, podczas gdy druga wybrała małżeństwo i macierzyństwo.

W główne role wcielają się Katherine Heigl i Sarah Chalke. Za serial odpowiada Maggie Friedman.

Premiera nowych epizodów serialu już 27 kwietnia, tylko na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…