Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Edgar Ramírez w zwiastunie miniserialu Netflix ''Facet z Florydy'' 0

Netflix prezentuje zwiastun miniserialu z pogranicza dramatu i kryminału Facet z Florydy. W głównej roli nominowany do Złotego Globu Edgar Ramirez.

Edgar Ramirez, serial ''Od nowa''

Facet z Florydy swoim klimatem nawiązuje do produkcji typu noir. Inspiracją do powstania fabuły było pewne popularne konto na Twitterze, na którym w charakterystyczny sposób prezentowane były różne incydenty z udziałem mężczyzn zamieszkujących Florydę.

Zmagający się z własnymi problemami i przeszłością były policjant powraca do swojego rodzinnego stanu Floryda, aby znaleźć zbiegłą dziewczynę filadelfijskiego gangstera. Coś co wyglądało na szybką i prostą robotę zmienia się w szaloną i niezwykle zakręconą podróż odkrywającą skrywane rodzinne sekrety i w daremną próbę czynienia dobra, w miejscu, w którym zło zakorzeniło się na dobre.

Twórcą i producentem wykonawczym tej limitowanej produkcji jest Donald Todd mający na swoim koncie serial Tacy jesteśmy. Pełni on także funkcję showrunnera. Oprócz wspomnianego wcześniej Ramireza, na ekranie ujrzymy m.in. Anthony LaPaglia, Abbey Lee, Otmara Marrero, Lex Scott Davis, Emory Cohen, Clark Gregg, Isaiah Johnson, Paul Schneider i Lauren Buglioli .

Premiera serialu 13 kwietnia, tylko na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…