Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Lionsgate chce dalej rozwijać uniwersum Johna Wicka 0

Królujący obecnie w kinach John Wick 4 może nie być wcale ostatnim filmem z tej serii. Nadzieję na kontynuację ma producentka Erica Lee.

''John Wick 4''

Czwarta część Johna Wicka zadebiutowała w ubiegły piątek. Film w weekend otwarcia zarobił 137,5 miliona dolarów co jest doskonałym wynikiem.

Przewodniczący Lionsgate Motion Picture Group Joe Drake, poinformował iż John Wick 4 pozornie kończy tą serię, jednak cała franczyza ma jeszcze wiele do zaoferowania. Reeves z pewnością, choć w epizodycznej roli, pojawi się w spin-offie Ballerina będącym historią tytułowej tancerki baletowej, która zostaje zabójczynią, aby poszukać zemsty na ludziach, którzy zamordowali jej rodzinę. Franczyzę rozszerza także prequelowy serial The Continental, który opowie nam o postaci Winstona.

W przeciwieństwie do Drake’a, producentka całej serii Erica Lee wyraża również nadzieję na powstanie piątej części Johna Wicka.

Mam nadzieję, że będzie '’Ballerina 2'’ i '’John Wick 5'’ oraz wiele innych produkcji. Pracujemy nad wieloma pomysłami i prowadzimy liczne rozmowy z scenarzystami marki. Wszechświat Wicka jest moim największym priorytetem

powiedziała Lee.

Chcielibyście kontynuowania oryginalnej serii?

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…