Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Gamera kontra 5 Kaiju - zobacz zwiastun anime ''Gamera: Rebirth'' 0

Gamera powraca do życia dzięki japońskiemu oddziałowi Netflix i jego anime Gamera: Rebirth. Drugi obok Godzilli słynny japoński potwór zmierzy się z aż pięcioma rożnymi Kaiju. Zobaczcie pełny zwiastun produkcji.

fragment plakatu promującego serial ''Gamera: Rebirth''

Anime Gamera: Rebirth składać ma się z sześciu epizodów. Gamera zmierzy się z pięcioma różnymi Kaiju. Jedną z bestii będzie skrzydlaty Gyaos.

Gamera to obok Godzilli drugi najbardziej znany japoński potwór. Niestety zawsze w jej cieniu. To zmutowany przez wystawienie na działanie broni nuklearnej prehistoryczny żółw, który zieje ogniem i potrafi latać. Zadebiutował w 1965 roku. Wykreowany został jako odpowiedź wytwórni Daiei na cieszące się w tym czasie ogromną popularnością filmy od studia Toho opowiadające o Godzilli. Gamera do tej pory pojawił się łącznie w 12 filmach.

Poniżej wspomniany zwiastun oraz nowy plakat promujący anime:

Twórców produkcji wspiera japoński reżyser Shusuke Kaneko, który w 1995 roku nakręcił film Gamera daikaiju kuchu kessen.

Netflix nie podał jeszcze daty premiery tego anime. Wiadomo jedynie, że zadebiutuje ono w tym roku i, że pojawi się w serwisie globalnie, a nie tylko w Japonii.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…