Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Fear the Walking Dead" - zwiastun i grafika promujące finałowy sezon 0

Oficjalny długi zwiastun i grafika do 8. i zarazem ostatniego sezonu serialu Fear the Walking Dead zadebiutowały na corocznym konwencie komiksowym WonderCon w San Francisco. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu.

Zwiastun rzuca nowe spojrzenie na świat przejęty przez PADRE i ukazuje Morgana próbującego przekazać niezbędne wskazówki tajemniczemu odbiorcy. Nowy sezon zostanie podzielony na dwie części po 6 odcinków, z których pierwsza będzie miała premierę 15 maja o godz. 22:00. Finałowe odcinki 8. sezonu powrócą na antenę AMC pod koniec 2023 roku.

Na panelu w trakcie WonderCon w San Francisco prowadzonym przez Chrisa Hardwicka pojawili się co-showrunner Ian Goldberg, producent wykonawczy Michael Satrazemis oraz członkowie obsady Kim Dickens, Jenna Elfman i Christine Evangelista.

Akcja 8. sezonu Fear the Walking Dead rozpoczyna się siedem lat po finale sezonu 7., w którym Morganowi (Lennie James) i Madison (Kim Dickens) nie udało się uratować Mo przed PADRE. Teraz Morgan, Madison i reszta ludzi sprowadzonych przez nich na wyspę żyją pod cynicznymi rządami PADRE. I to właśnie rolą ośmioletniej Mo (Zoey Merchant), kiedy przygnębieni bohaterowie stracą już resztki nadziei, będzie przywrócenie wiary w lepszy świat.

Źrodło: AMC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…