Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Liv Tyler powróci do MCU - aktorka zagra w nowej odsłonie Kapitana Ameryki 0

Liv Tyler powraca po 15 latach do Kinowego Uniwersum Marvela. Aktorka ponownie wcieli się w postać Betty Ross.

Liv Tyler ponownie pojawi się w produkcji od Marvel Studios. Aktorka jeszcze raz sportretuje na ekranie bohaterkę znaną, jako Betty Ross, którą mogliśmy poznać w widowisku Incredible Hulk z 2008 roku. Tym razem Tyler zagra w filmie zatytułowanym Captain America: New World Order.

Warto przypomnieć, że o jej powrocie do Kinowego Uniwersum Marvela mówiło się od dawna. Niestety Liv Tyler miała okazję zagrać w uniwersum córkę generała generała "Thunderbolta" Rossa tylko raz ponieważ większość drugoplanowych postaci, które zagrały w filmie z 2008 roku nie powróciło do swoich ról, po tym jak Mark Ruffalo przejął rolę Bruce’a Bannera od Edwarda Nortona.

Dopiero nieżyjący już William Hurt ponownie zagrał generała przy okazji Wojny bohaterów. Marvel Studios coraz chętniej jednak sięga po starą gwardię – Tim Roth zagrał w serialu Mecenas She-Hulk natomiast Tim Blake Nelson podobnie jak Tyler otrzymał angaż w czwartym filmie o przygodach Kapitana Ameryki, gdzie ponownie zagra Samuela Sternsa. Williama Hurta w Captain America: New World Order w roli Thaddeusa "Thunderbolt" Rossa zastąpi Harrison Ford.

Zdjęcia do filmu Captain America: New World Order już trwają. Premiera 3 maja 2024 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…