Zobaczcie premierowy zwiastun animacji "Trolle 3" 0

Już niedługo przygotujcie się na pełen akcji i gwiazd, niezwykły zjazd rodzinny w nowym rozdziale przebojowej muzycznej serii DreamWorks Animation Trolle 3. Dystrybutor ujawnił pierwszą zapowiedź.

kadr z filmu "Trolle 3"

Po dwóch filmach o prawdziwej przyjaźni, pełnych nieustającego flirtu, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą (#broppy)! W miarę jak stają się sobie bliscy, Poppy odkrywa nieznaną historię z przeszłości Mruka. Wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Paplakiem, Spruce’em i Clayem należał on kiedyś do ulubionego boysbandu Poppy – BroZone. BroZone rozpadł się, podobnie jak rodzina, kiedy Mruk był jeszcze dzieckiem. Od tamtego czasu Mruk nie widział swoich braci. Brat Mruka, Floyd, ze względu na swój muzyczny talent, zostaje porwany przez parę nikczemnych pop-gwiazdorów: Velveet i Veneer. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć pozostałych braci i uratować Floyda przed losem jeszcze gorszym niż brak popularności.

W animacji swoich głosów użyczą m.in. Anna Kendrick, Justin Timberlake, Camila Cabello, Eric André, Amy Schumer, Andrew Rannells, Troye Sivan, Daveed Diggs, Kid Cudi, Zosia Mamet, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse, RuPaul Charles, Aino Jawo, Caroline Hjelt, Kenan Thompson, Anderson .Paak, Kunal Nayyar i Ron Funches. Reżyserem filmu Trolle 3 jest znany z wcześniejszych części Walt Dohrn, a producentka jest Gina Shay. Współreżyserem filmu jest Tim Heitz.

Premiera filmu w naszych kinach planowana jest na 1 grudnia 2023 roku.

Źrodło: UIP

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Oho ho, do premiery jeszcze szmat czasu. Na pewno obejrzę, chociaż seria Trolls nie należy do moich ulubionych pod względem samej fabuły, ale animacja palce lizać.

Proszę czekać…