Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Następny film Ari Astera będzie westernem 0

Trzeci film w karierze amerykańskiego filmowca Ari Astera Bo się boi jeszcze nie miał swojej kinowej premiery, a filmowiec już myśli o przyszłości. W rozmowie z The New York Times zdradził do jakiego gatunku należeć będzie jego kolejny projekt.

Ari Aster

Jak powiedział Aster jego czwarty film prawie na pewno będzie westernem. Co ważniejsze w produkcji tej możliwe, iż w głównej roli zobaczymy także Joaquina Phoenixa, współpracującego z filmowcem przy Bo się boi. Reżyser jest zachwycony z pracy z aktorem, z którym jak sam mówi zbudował szczególną więź.

Aster, który popularność i miano reżysera horroru otrzymał po premierze swoich dwóch przerażająco surrealistycznych filmów: Dziedzictwo. Hereditary i Midsommar. W biały dzień, widocznie pragnie trochę zmienić tematykę swoich produkcji. Bo się boi to czarna komedia, mająca zawierać jednak w sobie coś z horroru. Być może czwarty film również będąc westernem zawrze coś z tego gatunku.

Bo się boi swoją premierę ma mieć 21 kwietnia. Projekt ten opisywany jest jako intymny, obejmujący dziesięciolecia portret jednego z odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców wszech czasów. Film ma kategorię R, którą uzasadnia '’mocna przemoc, treści seksualne, nagość, obecność narkotyków i wulgarnego języka'’.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…